ДИТЯЧІ
ДНІ НАРОДЖЕННЯ!

Дитячо-розважальний центр "Joy Land" у Хмельницькому – це унікальне поєднання дитячого кафе, найсучасніших атракціонів (батут, автодром, ігрові автомати, XD кінотеатр).

Image
Image
СТИЛІЗОВАНІ КІМНАТИ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ
Image
УКРАЇНСЬКА, ЄВРОПЕЙСЬКА, ЯПОНСЬКА КУХНІ
Image
БАТУТНА ЗОНА, БІЛЬШЕ 50 ІГРОВИХ АВТОМАТІВ
Image
СВЯТКОВА ПРОГРАМА, ПОДАРУНКИ ІМЕНИННИКАМ
ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Вас цікавить як відзначити день народження дитини у місті Хмельницький? Дитячийрозважальний центр Joy Land до Ваших послуг!
Захоплюючі програми, веселі конкурси, подарунки іменинникам та чудові аніматори!


Дорогі мами й тата! Організація дитячих свят - це наш коник! Ваші діти будуть в захваті! Автодром, батутна арена, XD кінотеатр, власна кондитерська, цікаві та веселі ігри, сюрпризи і подарунки! Нас рекомендують друзям! Телефонуйте і замовляйте свято прямо зараз!
ПОДАРУНКИ ІМЕНИННИКАМ
Чи можна знайти дитину, яка не любить отримувати подарунки?
Складно собі це уявити, правда?
При умові замовлення стилізованої кімнати

Безкоштовний вхід
у Joy Land
Квиток
у аквапарк "7 Океан"
 
Квиток
 на автодром
Image
Image
Image
Image
СТИЛІЗОВАНІ КІМНАТИ
Задалися питанням, де провести дитяче свято?
Вирішити його просто за допомогою кімнат для дитячого свята!


Тачки

Ковбойська

Космічна

Морська кімната

Сонячна

Кімната "Frozen"

Кімната "Барбі"

Нехай День Народження стане справжнім святом для іменинника, для його гостей та, звичайно ж, для батьків. Ми хочемо позбавити вас від численних клопотів, пов'язаних з організацією веселого свята, і зробити так, щоб ви насолоджувалися їм не менше, ніж сам винуватець торжества. 

Для цього у нас є весь необхідний набір - 6 стилізований кімнат, смачні частування, веселі аніматориі, ігрові зони. Нехай діти веселяться під нашим наглядом, а ви можете спокійно спілкуватися і відпочивати. Адже це і ваше свято!
УКРАЇНСЬКА, ЄВРОПЕЙСЬКА, ЯПОНСЬКА КУХНІ
У Joy Land є все для справжнього свята.
Вас чекає казкове частування.
Ви шукаєте кафе для святкування дитячого день народження? Хмельницький вам здатний запропонувати масу варіантів, але кращого рішення, ніж дитячий ресторан “Joy Land”, ви не знайдете!

Яка дитина зможе відмовитися від смачного частування? Тим більше, якщо це частування передбачається з'їсти не вдома за сніданком, а в стилізованій кімнаті для святкування... Саме такий дитячий ресторан чекає вас і ваших дітей в розважальному центрі “Joy Land”…


Що таке “Joy Land”? Це не просто затишні столики і казковий інтер'єр. Це не тільки смачні і красиво оформлені страви. Але це ще і по-справжньому чарівна атмосфера, в якій затишно і комфортно почуватимуться і діти, і дорослі.
У Хмельницькому є супер-пупер місце, де діти і навіть дорослі можуть знайти собі розвагу до душі. І розташоване воно в РЦ «7 Океан». Діти та дорослі мають змогу вдосталь награтися, наскакатись і весело провести час.

ДРЦ “Joy Land” запрошує вас провести час весело і з користю. Ми приготували для малечі багато цікавого: більше 50 ігрових автоматів, дзеркальний лабіринт, автодром, батутна зона, VR-зона, захоплюючі квести, караоке для юних талантів!