Сімейний відпочинок та його важливість.

Сімейний відпочинок та його важливість.

Найбільший вплив на розвиток особистості дитини дає сім'я. Сім'я це перше соціальне оточення, в якому людина засвоює основні моральні цінності, отримує первинні знання і знаходить основні вміння і навички діяльності, спілкування і ведення правильного (здорового) способу життя.

Куди піти з дітьми у Хмельницькому?

У батьків часто виникає питання: куди піти з дітьми на вихідних? Постійні захоплення начебто гуртків і секцій, звичайно, важливі. Однак для дитини це стає повсякденністю. До того ж, це інше коло спілкування, ставлення до якого батьки мають тільки непряме: привезли, поїхали у своїх справах, повернулися і забрали вчасно.

Как отметить День Рождения Вашего малыша | ДРЦ "Joy Land"

Как отметить День Рождения Вашего малыша | ДРЦ "Joy Land"

День рождение ребенка – один из наиболее ожидаемых праздников во всех семьях. И в этот яркий день каждый родитель хочет выполнить самые заветные желания своего чада.

Комп'ютер і дитина, за і проти.

Комп'ютер і дитина, за і проти.

В сьогоденні у кожній сім’ї є комп’ютер і ваша дитина без всяких сумнівів вміє ним користуватись і ставиться до нього, як до однієї з головних розваг дома. Комп’ютери вже давно стали не від’ємною частиною нашого життя. Частина батьків зовсім не проти того, що дитина користується ними.

Контакти

тел. (068) 502 13 31

info@joyland.km.ua

м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 7

Локація

Долучайся у Facebook